Competitie

Najaarscompetitie 2018 – Jeugd

JEUGDTEAM 1

(vlnr: Djenna, Tasniem, Teun)

Bondsnr

Naam

4153504 Djenna Abd-El Haliem
4153512 Tasniem Abd-El-Haliem
4177508 Teun Verweij

Team 1 – Jeugd 4e klasse – Poule C

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

18103 ZA 08 sep 10:00 TCB 3 – Kracht & Vriend 1
18104 ZA 15 sep 11:00 Kracht & Vriend 1 – Hutaf 8
18109 ZA 22 sep 13:00 Zevenaar 4 – Kracht & Vriend 1
18112 ZA 29 sep 11:00 SKF 7 – Kracht & Vriend 1
18114 ZA 06 okt 11:00 Kracht & Vriend 1 – Bit.nl 5
18118 ZA 13 okt 11:00 Kracht & Vriend 1 – TCB 3
18119 ZA 03 nov 09:00 Hutaf 8 – Kracht & Vriend 1
18124 ZA 17 nov 09:00 Kracht & Vriend 1 – Zevenaar 4
18127 ZA 24 nov 09:00 Kracht & Vriend 1 – SKF 7
18129 ZA 01 dec 10:00 Bit.nl 5 – Kracht & Vriend 1

 


 

Najaarscompetitie 2018 – Senioren

TEAM 1
TEAM 2
TEAM 3
TEAM 4
TEAM 5
TEAM 6
TEAM 7



TEAM 1

(vlnr: Boy, Jacques, Erik, Peter, Niels)

Bondsnr

Naam

1610882 Erik van der Wal
1684344 Peter Hendriks
3114654 Boy Wegh
3961548 Jacques Teunissen
2832275 Niels van der Horst (reserve)

Team 1 – Senioren 1e klasse – Poule B

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

31103 VR 07 sep 20:15 Westa 1 – Kracht & Vriend 1
31104 VR 14 sep 20:00 Kracht & Vriend 1 – Cevelum 3
31109 VR 21 sep 20:00 HTTC 71 1 – Kracht & Vriend 1
31112 WO 26 sep 20:00 ETAC ’80 1 – Kracht & Vriend 1
31118 VR 26 okt 20:00 Kracht & Vriend 1 – Westa 1
31119 VR 02 nov 20:00 Cevelum 3 – Kracht & Vriend 1
31124 VR 16 nov 20:00 Kracht & Vriend 1 – HTTC 71 1
31127 VR 23 nov 20:00 Kracht & Vriend 1 – ETAC ’80 1



TEAM 2

(vlnr: Chris, Annette, Jan, Andreas)

Bondsnr

Naam

0172912 Jan Roseboom
1534395 Chris van Dijk
3768699 Annette Pancras
4192168 Andreas Veenendaal

Team 2 – Senioren 4e klasse – Poule D

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

63102 VR 07 sep 20:00 HTTC 71 3 – Kracht & Vriend 2
63106 DO 13 sep 20:00 Kracht & Vriend 2 – Bit.nl 10
63109 DO 20 sep 20:00 Kracht & Vriend 2 – Trumelo 3
63111 DI 25 sep 19:30 Drusus 2 – Kracht & Vriend 2
63113 DO 04 okt 20:00 Sethone 1 – Kracht & Vriend 2
63117 DO 11 okt 20:00 Kracht & Vriend 2 – HTTC 71 3
63121 VR 02 nov 20:00 Bit.nl 10 – Kracht & Vriend 2
63124 DO 15 nov 20:15 Trumelo 3 – Kracht & Vriend 2
63126 DO 22 nov 20:00 Kracht & Vriend 2 – Drusus 2
63128 DO 29 nov 20:00 Kracht & Vriend 2 – Sethone 1



TEAM 3

(vlnr: Joost, Pascale, Petra)

Bondsnr

Naam

3584697 Pascale van Blokland
3724289 Joost ten Bhömer
3961556 Petra Teunissen

Team 3 – Senioren 5e klasse – Poule B

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

71103 VR 07 sep 20:00 TCB 7 – Kracht & Vriend 3
71104 VR 14 sep 20:00 Kracht & Vriend 3 – ONI 6
71109 DO 20 sep 20:00 Hutaf 11 – Kracht & Vriend 3
71112 VR 28 sep 20:00 HTTC 71 4 – Kracht & Vriend 3
71114 VR 05 okt 20:00 Kracht & Vriend 3 – Revanche 3
71118 VR 26 okt 20:00 Kracht & Vriend 3 – TCB 7
71119 DO 01 nov 20:00 ONI 6 – Kracht & Vriend 3
71124 VR 16 nov 20:00 Kracht & Vriend 3 – Hutaf 11
71127 VR 23 nov 20:00 Kracht & Vriend 3 – HTTC 71 4
71129 VR 30 nov 20:00 Revanche 3 – Kracht & Vriend 3



TEAM 4

(vlnr: Gerard, Coen, Peter)

Bondsnr

Naam

2442452 Coen Bloemsma
3945885  Gerard Bekkers
3947104 Peter van Drueten

Team 4 – Senioren 5e klasse – Poule H

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

77104 VR 07 sep 20:00 TIAN 5 – Kracht & Vriend 4
77111 DO 20 sep 20:00 Kracht & Vriend 4 – Shot (W) 6
77116 VR 28 sep 20:00 Bit.nl 11 – Kracht & Vriend 4
77118 VR 05 okt 20:00 TVO 5 – Kracht & Vriend 4
77122 DO 11 okt 20:00 Kracht & Vriend 4 – Rhenus 4
77107 VR 26 okt 20:00 Kracht & Vriend 4 – ONI 7
77126 VR 02 nov 20:00 HTTC 71 5 – Kracht & Vriend 4
78102 VR 16 nov 20:00 Shot (W) 6 – Kracht & Vriend 4
78104 DO 22 nov 20:00 Kracht & Vriend 4 – Rhenus 4
78105 DO 29 nov 20:00 Kracht & Vriend 4 – HTTC 71 5



TEAM 5

(vlnr: Ton, Kees, Anja, Tino)

Bondsnr

Naam

0172988 Ton Smaling
1218436 Anja Mellema-Klomp
2295075 Kees van de Spreng
3605883 Tino Leffering

Team 5 – Senioren 5e klasse – Poule G

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

76103 VR 07 sep 20:00 Kracht & Vriend 5 – Victoria 62 1
76106 MA 10 sep 19:45 Gazelle 1 – Kracht & Vriend 5
76108 VR 21 sep 20:00 Kracht & Vriend 5 – DSV RELAX 5
76110 VR 28 sep 20:00 Kracht & Vriend 5 – ATTV 3
76115 VR 05 okt 20:00 Slagvaardig (R) 6 – Kracht & Vriend 5
76118 MA 08 okt 20:00 Victoria 62 1 – Kracht & Vriend 5
76121 DO 01 nov 20:00 Kracht & Vriend 5 – Gazelle 1
76123 DO 15 nov 20:00 DSV RELAX 5 – Kracht & Vriend 5
76125 DO 22 nov 20:15 ATTV 3 – Kracht & Vriend 5
76130 VR 30 nov 20:00 Kracht & Vriend 5 – Slagvaardig (R) 6



TEAM 6

(vlnr: Toni, Monique, Sake, Bram)

Bondsnr

Naam

3624413 Monique van den Barg
3928516 Toni Hoefsloot
4209965 Sake Blaauw
4029608 Bram Kuyper

Team 6 – Senioren 6e klasse – Poule E

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

84103 VR 07 sep 20:00 Kracht & Vriend 6 – De Stuiterd 1
84108 VR 14 sep 20:00 TIAN 7 – Kracht & Vriend 6
84110 VR 21 sep 20:00 Kracht & Vriend 6 – Victoria 62 2
84113 VR 28 sep 20:00 Kracht & Vriend 6 – ONI 11
84122 VR 12 okt 20:00 HTTC 71 6 – Kracht & Vriend 6
84119 VR 19 okt 19:15 Akris 6 – Kracht & Vriend 6
84127 VR 02 nov 20:00 Kracht & Vriend 6 – Zevenaar 8
85101 MA 12 nov 20:00 Victoria 62 2 – Kracht & Vriend 6
85103 VR 23 nov 20:00 HTTC 71 6 – Kracht & Vriend 6
85105 VR 30 nov 20:00 Kracht & Vriend 6 – TIAN 7



TEAM 7

(vlnr: Jan, Bolou, Lia, Gert, Su)

Bondsnr

Naam

3450181 Lia van de Peppel
3585368 Jan Schmitz
4086325 Bolou Iritié
3709132 Gert van de Bovenkamp (reserve)
4139372 Su Ying (reserve)

Team 7 – Senioren 6e klasse – Poule A

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd

80102 VR 07 sep 19:15 Akris 4 – Kracht & Vriend 7
80106 DO 13 sep 20:00 Kracht & Vriend 7 – Herpen 10
80109 DO 20 sep 20:00 Kracht & Vriend 7 – De Kroon 2
80111 VR 28 sep 20:00 Revanche 5 – Kracht & Vriend 7
80113 DO 04 okt 20:00 Sethone 2 – Kracht & Vriend 7
80117 DO 11 okt 20:00 Kracht & Vriend 7 – Akris 4
80121 DI 30 okt 20:00 Herpen 10 – Kracht & Vriend 7
80124 VR 16 nov 20:00 De Kroon 2 – Kracht & Vriend 7
80126 DO 22 nov 20:00 Kracht & Vriend 7 – Revanche 5
80128 DO 29 nov 20:00 Kracht & Vriend 7 – Sethone 2

Wilt u de resultaten van de competitie en de standen bekijken, klik dan hier voor de website van NTTB afdeling Gelre.