Competitie

Voorjaarscompetitie 2019 – Senioren

TEAM 1
TEAM 2
TEAM 3
TEAM 4
TEAM 5
TEAM 6
TEAM 7
TEAM 8



TEAM 1

(vlnr: Boy, Jacques, Erik)

Bondsnr

Naam

1610882 Erik van der Wal
3114654 Boy Wegh
3961548 Jacques Teunissen

Team 1 – Senioren Promotie Hoofdklasse – Poule A

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 2

(vlnr: Niels, Peter, Rinke, Joost)

Bondsnr

Naam

1684344 Peter Hendriks
2832275 Niels van der Horst
3555020 Rinke Zuidinga
3724289 Joost ten Bhömer

Team 2 – Senioren 2de klasse – Poule A

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 3

(vlnr: Chris, Annette, Jan, Andreas)

Bondsnr

Naam

0172912 Jan Roseboom
1534395 Chris van Dijk
3768699 Annette Pancras
4192168 Andreas Veenendaal

Team 3 – Senioren 4e klasse – Poule F

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 4

(vlnr: Gerard, Coen, Peter)

Bondsnr

Naam

2442452 Coen Bloemsma
3945885 Gerard Bekkers
3947104 Peter van Drueten

Team 4 – Senioren 5e klasse – Poule B

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 5

(vlnr: Ton, Kees, Anja, Tino)

Bondsnr

Naam

0172988 Ton Smaling
1218436 Anja Mellema-Klomp
2295075 Kees van de Spreng
3605883 Tino Leffering

Team 5 – Senioren 5e klasse – Poule A

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 6

(vlnr: Pascale, Petra, Su Ying, Wilbert)

Bondsnr

Naam

3584697 Pascale van Blokland
3961556 Petra Teunissen
4139372 Su Ying
4229266 Wilbert van Dijk

Team 6 – Senioren 5e klasse – Poule G

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 7

(vlnr: Toni, Monique, Sake, Teun, Bram)

Bondsnr

Naam

3624413 Monique van den Barg
3928516 Toni Hoefsloot
4209965 Sake Blaauw
4233029 Teun Janssen
4029608 Bram Kuyper (reserve)

Team 7 – Senioren 6e klasse – Poule F

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd



TEAM 8

(vlnr: Jan, Bolou, Lia, Gert)

Bondsnr

Naam

3450181 Lia van de Peppel
3585368 Jan Schmitz
4086325 Bolou Iritié
3709132 Gert van de Bovenkamp (reserve)

Team 8 – Senioren 6e klasse – Poule E

Wedstrijdnr

Datum

Wedstrijd


Wilt u de resultaten van de competitie en de standen bekijken, klik dan hier voor de website van NTTB afdeling Gelre.